Co nabízíme?

Naším cílem je nabízené služby dělat s maximální pietou. Pieta pro nás znamená úctu ke zvířeti a k pozůstalým majitelům. Jsme Vám k dispozici 24hod. denně. Odejde-li Váš přítel nečekaně, stačí nám zavolat, pomůžeme Vám zařídit vše potřebné. V případě plánované euthanasie se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem, budeme Vám oporou.

Zařídíme důstojné rozloučení

Důstojné rozloučení s Vašim zvířecím přítelem je vaše, správná volba. My Vám ji pomůžeme realizovat, jak již z hlediska úcty ke zvířátku, tak, z hlediska legislativy. Jak poskytování této služby funguje?
Průběh celého procesu:

Pokud nemáte možnost nebo se necítíte na to, přivézt nám Vašeho zvířecího přítele, pak nabízíme službu přepravy zvířat naším vozidlem. Převoz si objednáte na naší tel. lince, popř. na našem emailu. Nezbytnou součástí převozu zvířete je speciální přepravní vak. Po celou dobu manipulace se zvířátkem je toto opatřeno průvodkou s údaji a kremačním přívěskem, který zaručuje identifikaci zvířátka po celou dobu.

Zvířátko můžete do provozovny v Chodově u Karlových Varů přivést i sami, záleží pouze na Vašem rozhodnutí. Otevírací doba je PO-PÁ 8:00-16:30. Vzhledem k tomu, že nemusíme být na provozovně přítomni, je nutná předchozí domluva.

Zvířátko převezmeme, uložíme a opatříme kremačním přívěskem.

Na provozovně je k dispozici chladicí box určený pro uložení těl zvířátek do doby kremace. Umístění v chladicím boxu do doby plánované kremace je zdarma.

Zvířátko je omyto od nečistot, učesáno a uloženo do kartonové rakvičky. Do rakvičky lze uložit i oblíbenou hračku nebo rakvičku vyložit oblíbenou dekou zvířátka.

V našich prostorách Vám umožníme poslední rozloučení se zvířátkem a ev. umožníme zhlédnout vložení těla do kremačního zařízení a zahájení žehu, abyste se mohli přesvědčit o tom, že do kremačního zařízení bylo vloženo pouze tělo Vašeho zvířátka a že se jedná o individuální žeh. V případě, že si majitel přeje rozloučení na naší provozovně, zvířátko připravíme k rozloučení na dohodnutý termín. Po domluvě můžeme vyhotovit fotodokumentaci či videodokumetaci z přípravy i ze samotného rozloučení.

Pokud si budete přát, před tím, než zvířátko naposledy pohladíme a zapálíme za něj svíčku, Vám můžeme zaslat SMS.

Individuální kremace probíhá v našem novém kremačním zařízení umístěném na provozovně. Spalovací proces probíhá při velmi vysokých teplotách, kdy dojde k dokonalému spálení těla. Výstupem je popel o hmotnosti cca 3 – 5% z původní hmotnosti těla. Zvířátko je do kremačního zařízení vkládáno i s rakví, výstelkou a ev. i oblíbenou hračkou, u které záleží z jakého materiálu je vyrobena. Po kremaci je popel beze zbytku vyndán, rozmělněn a vložen do základní plastové urny opatřené údaji o majiteli. Pokud si budete přát jinou, desingovou či bio urnu, popel Vám do ni připravíme. V případě zájmu o památeční sklo či přívěsek, odebereme cca 2g popela pro výrobu.

Urnu s popelem předáme v domluvený termín majiteli na naší provozovně, osobně přivezeme nebo zašleme poštou na dobírku.

SOULS IN PET HEAVEN s.r.o. – všechna práva vyhrazena    |    tel.: 776 331 448    |    info@pet-heaven.cz